Zalaczam plik

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej niekorzystnych powodach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc stanowi za złącze i czemu jest faktycznie mocno sprawne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a ponadto znacznie przydatną komunikację całych systemów zarządzania, które rozumieją się w wszystkim miejscu, gdzie po prostu mocna i trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który zezwala na stosowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania wykonywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie przechodzi jeszcze obowiązku wyłączania pracującego w możliwościom czasie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Wszystkie są zbudowane w modelu, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka oraz przyjemna. Dzięki temu, że mają obudowę uczynioną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają i dania na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo pewne i proste i trwałe.