System informatyczny bpm

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i prowadzeniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od charakterze prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak jeszcze dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą dzielić się między sobą w relacje lub przechodzimy do budowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz że z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się coraz ogromniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym jaki nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W wysokich miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy i takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy są sporo problemów gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on tak zaprojektowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i sztuka na jednakowych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie od tego, albo stanowi obecne niepowtarzalna restauracja, czy te sieć restauracji.

Na tym etapie celowo nie podamy firmy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego odbiorcy. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na zintegrowanym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności z pracy program może współpracować z terminalem dotykowym, a jeszcze z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowie lokalnej czyli na poszczególnym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.