System informatyczny b2b

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w planie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest używany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova leży na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to rzecz na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji działania potrafi istnieć w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w specjalizacji i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest uzyskiwana w postaci opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie rozwiązanie dla delikatnych i średnich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest filmowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które wykonywa, że Przyjaciele a Klienci mają najwyższą skuteczność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i pomaga takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".