Salatka 350 kcal

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych i nie tylko naszych potraw. Ważna je sprawiać praktycznie z dowolnego warzywa, związanego z własnymi w odpowiednich częściach i właśnie doprawionego. Nic to dziwnego, że nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, jednak istnieje dodatkowo dużą bombą witaminową, konieczną do utrzymania swego ciała w czystej kondycji.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy dostać w zakładach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu przypadkach jednak dobrze bardziej smakują samodzielnie komponowane surówki, i jedynym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub niszczącego ich szatkowania. To więc w wszelkim domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niepozorne urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w jakiejś kuchni. Jest wyposażone w wygodny pojemnik, do jakiego wrzucamy obrane warzywa w sum, lub ewentualnie pokrojone w niższe fragmenty. Dobrej kondycje rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to ćwicz na ostatnie, jak stworzyć pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy każde inne warzywa w takiej kombinacji, którą wysoce preferujemy, i włączymy urządzenie, i po kilku sekundach możemy wybrać cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Także wtedy wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko i oczywiście. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która pragnie o tym, aby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i jakiej nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To narzędzie, które inwestuje nasz czas, i mobilizuje do tego, by jeść jeszcze dużo surowych, świeżo siekanych warzyw!