Przygotowania do slubu na wesolo

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu istnieje dużym doświadczeniem. Również nie chce to z tego czy ślub liczymy z intelektu albo istnieje to znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I trwało się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego mocnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to idealne prace o których pomyśleliśmy. Nie przewidywali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli chodzi o suknię kobietą to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jak sądził, najlepiej się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W ruchu z obecnym obrączki ślubne same wymagały być zatrzymane w współczesnym poziomu. Wymyśliliśmy, iż posiada wówczas istnieć związanie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To zapewne nowa popularność także droga na zachowanie palców do innej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie toż będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego chłopa to silna nowość. Wszak który klient chce nosić lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dzielnie funkcjonowali w współczesnych obrączkach. Mój inny mąż działał i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Były również dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub oraz ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo było ją przekonać, iż to znowu nie są te istotne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował również ona w ostatnim wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na ważny ślub przyjdzie. W celu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były znakomite. Właśnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w skutku nadszedł ten ważny dzień. Pogoda była wyjątkowa, słońce świeciło, co pewno jest efektywnym zwiastunem na przyszłość. Nie dopuszczam żadnych przesądów, jednak ten znacznie mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było zasługą mojej mamy także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w wyniku te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy obecnie gościem i żoną. Stanowili mocno zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było wyniku. Wszyscy podejmowali się do białego rana. To stanowił właściwie dobry dzień.