Program ksiegowy optima download

System erp to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wykorzystując systemy komputerowe wspomaga wszystkie poziomy zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy ERP są następcą systemów MRP II. Erp dzielą się na modułowe i zintegrowane. Ważnym elementem poszczególnych składników jest wspólna baza danych. Elementy te wynikają następujących obszarów: magazynowanie, planowanie produkcji, księgowość, zaopatrzenie, sprzedaż, płace, kadry, śledzenie realizowanych dostaw. Programem uczestniczącym w oparciu o system erp jest Optima. W znakomity sposób buduje ze sobą poszczególne procesy występujące w firmie. Moduły dostępne są w postępujących kategoriach:

– Optima Handel pozwala działowi logistyki na stosowanie z zgodzie z zakresu działu magazynu (kartoteki, stan magazynu, dostępna powierzchnia) i działu produkcyjnego śledząc zapotrzebowanie materiałowe. Idzie na żądanie magazynem i wydawanie dokumentów handlowych i magazynowych jak przyjęcia zewnętrzne, wewnętrzne. W bliski sposób umożliwia inwentaryzację dostępnych towarów,
– Optima Płace oraz Kadry Plus polecane jest skąpym i niewielkim firmom, dzięki systematycznym aktualizacjom prawnym, zezwala na prowadzenie dokumentów zgodnie z podstawowymi ustawami. Moduł umożliwia generowanie licznych dokumentów, jak zestawienia urlopowe, ewidencje, wykresy, umowy i komentarze do umów. Pozwala dokonywać kosmetyki do list płacowych, rozliczać wszelkie rodzaje umów cywilno prawnych oraz składanie informacji dla PFRON,
– ERP Optima moduł Biuro Rachunkowe przeznaczone jest kobietom prowadzącym biura rachunkowe. Oprogramowanie przyczynia się do uproszczenia prac biur rachunkowych, doradców podatkowych. Moduł rachunkowy stanowi w sum skojarzony z planem Comarch ERP Optima.

Zastosowane systemy erp serwis są elastyczne, ich mienie upraszczają procedury działające w korporacji, pozwalają na oszczędzenie czasu, minimalizują prawdopodobieństwo pomyłek. W sensie bliższego poznania się z funkcjonowaniem danego programu warto pobrać wersję demo otwartą na karcie internetowej.