Program ksiegowy jaki wybrac

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, chodzące w gronu Windows, są bardzo proste zaś ich obsługa intuicyjna. Jest przecież wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przemieszczać się tabulatorem. Istnieją te firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowe rozwiązania także swobody w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można skorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem pomysłu jest element Płace. Dostarcza on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten idzie ponadto na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może toż być niezwykle udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może kojarzyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane koleje w przepisach, które z pozostałych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupy klasycznej.