Proces wdrazania efs

Rozpoczęcie książki z programem Comarch Optima nie jest za skomplikowane. Obsługa aplikacji stanowi daleko intuicyjna oraz nie wymaga zbyt długiego procesu wdrożenia. Dodatkowo przydatny jest podręcznik jaki w złoty i prosty sposób opisuje krok po kroku wszelkie funkcje programu. Sprzedawany stanowi w wymiarze .pdf – ważna go także znaleźć na kartce producenta.
Instalacja Comarch Optima
Sama instalacja comarch optima także nie przysparza kłopotu, nawet niezbyt zaawansowanym użytkownikom komputerów. Instalację rozpoczynamy od pobrania programu ze Dziedziny Klienta lub od naszego Partnera. Producent przygotował bardzo dobrego i łatwego kreatora, który prosto towarzyszy nas przez proces instalacji. Podczas jego uruchomienia zostaniemy poproszeni o zaakceptowanie warunków umowy licencyjnej. Po tym aplikacja sprawdzi, czy swój komputer spełnia wymagania instalowanej wersji optimy. Jeżeli przejdziemy ten test pozytywnie, pojawi się ekran umożliwiający wybór standardowej instalacji lub użytkownika. Różnica polega na tym, że standardowa ma domyślnie ustawiony katalog instalacji, a użytkownika umożliwia wyboru docelowego katalogu.

gniazdo 16a exZobacz naszą stronę www

Dostosowanie zakresu instalacji
Kolejnym etapem istnieje szansa dostosowania zakresu instalacji, jeżeli zakupiliśmy wstęp do wielu modułów. Po tym tworzy się już właściwa instalacja. Trwa ona mało sekund również nie wymaga już z nas żadnej aktywności. W porządku instalacji grane są wiedze o danych całego pakietu, jak i zgodzie z pozostałymi programami, jak e-Sklep, iMall24, iBard24 i iKsięgowość24. Na skutek jesteśmy nadzieję skorzystania z automatycznej kopii bezpieczeństwa, która prezentuje nam dowolne stanowisko “w chmurze” na przechowywanie swoich danych. Zainstalowanie tego dodatku da nam na przechowywanie nawet 2 GB informacji.