Oprogramowanie dla firm komunalnych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać uwagę na pomysł ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to właściwe narzędzie dla przeciętnych i średnich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr zaś płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten pewnie się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprac z ustawą o rachunkowości. Wynika zatem z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego tanie są w nim innego rodzaju urządzenia do informowania i analiz oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można zdobyć nie tylko dostęp do jego głównych i mocnych funkcji, ale też do pomocy technicznej, która daje rozwiązywanie bieżących problemów i wdrażanie rozwiązań dobranych do pewnej dziedziny i instytucje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima prawdopodobnie nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a pełnej firmy, a również przyczynić się w niscy środek do podniesienia jej wyników.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online bądź oraz z 60-dniowego dema offline. Istnieje zatem niesłychanie ważne, ponieważ dzięki temu ważna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego już ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi oznaką wysokiej jakości oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.