Odpylacz przemyslowy

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w sytuacji worków filtracyjnych z nowych towarów a o przeróżnym kształcie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w jakim stanowi kłopot z nieczystym powietrzem występującym w toku przemysłowym.

Bardzo ciekawe – filtry modułowe, które brane są głównie w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro robią swoją funkcję również przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej ofercie jesteśmy także wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak oraz słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z koncentracje na prostą formę mają wielką powierzchnię filtracyjną.

Bardzo silna gama proponowanych odpylaczy pozwala nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Więcej informacji o naszej ofercie można osiągnąć na bliskiej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są proste w klasy przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego “atex dust collector”.

Zastosowanie:
– pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna
– pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów
– mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do nauczenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej jednostce wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, natomiast w toku zimy w systemie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.