Odpylacz przemyslowy

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w sytuacji worków filtracyjnych z nowych towarów a o przeróżnym kształcie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w jakim stanowi kłopot z nieczystym powietrzem występującym w toku przemysłowym.

Bardzo ciekawe – filtry modułowe, które brane są głównie w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro robią swoją funkcję również przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej ofercie jesteśmy także wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak oraz słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

http://www.lingualab.pl/

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z koncentracje na prostą formę mają wielką powierzchnię filtracyjną.

Bardzo silna gama proponowanych odpylaczy pozwala nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Więcej informacji o naszej ofercie można osiągnąć na bliskiej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są proste w klasy przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego “atex dust collector”.

Zastosowanie:
– pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna
– pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów
– mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do nauczenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej jednostce wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, natomiast w toku zimy w systemie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.