Obudowa modulowa

PC Market firmy Insoft to znacznie elastyczny program, zarówno dla młodszego sklepu jak i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny stanowi w rozmiaru kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju jednostki można przedstawiać ją o kolejne moduły. PC Market jest pozytywnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez naszych klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym momencie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najgorsze ceny. Wciąż będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile traktuje Ci nadal wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką kwota pieniędzy jesteś w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy skorzystasz spośród usługi kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego sklepu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Spowodowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i popularny w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest łatwy, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą widocznych na zbytu urządzeń fiskalnych, a ponadto każdego typie sprzętem, który można zarejestrować w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.