Latarka survivor led atex

Służby specjalne potrzebują do produkcji sprzętu, który sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Nie istotne czy akcja jest być przy gaszeniu ognia, na pustyni czy w towarzystwie agresywnych chemikaliów. Gadżety istniejące na wyposażeniu muszą się zobaczyć w stu procentach.

Latarka atex Do unie ekskluzywnych produktów zalicza się latarki. Latarki posiadające europejski atest bezpieczeństwa. Latarka atex zbiera się w drużynach strażackich, w warunkach podniesionych temperatur i zadymienia, ograniczającego widoczność. Latarki w zależności od konstrukcji mają kilka źródeł światła. Główny strumień, o białym świetle niezmieniający kolorów oświetlanych przedmiotów a o znacznym stopniu skupieniu wiązki. Boczny panel diod daje światło rozproszone i kilka intensywne. Dodatkowo (opcjonalnie) urządzone są w moduł światłowodowy, który prawdopodobnie żyć wykorzystywany do oświetlania trudno-dostępnych szczelin. Pełne naładowanie akumulatora idzie na produkcję ciągłą w okresie dziewięciu godzin, i nowoczesny niklowo-manganowy akumulator nie jest obciążony pamięcią ładowania. Po powrocie do bazy, do całkowitego naładowania baterii wystarczają zaledwie trzy godziny. W pakiecie wydobywa się ładowarka samochodowa i sieciowa.

Trwałość obudowy Powinny jej odczuwać formacje ratownictwa chemicznego, dlatego że korpus latarki wytrzymuje starcie z tak agresywnymi chemikaliami. Kwasy i treści nie pokonają ich. Nawet Butanon jest bez możliwości, a to zbyt sprawa materiału użytego do zrealizowania obudowy. Fortron, o nim mowa, jest maksymalnie wytrzymałym polimerem. Polisiarczkiem fenylenu nie rozwija się w żadnym rozpuszczalniku do dwustu stopni Celsjusza. Temperatura, w której zachowuje swe stron, sięga dwustu czterdziestu stopni Celsjusza, a krótkotrwale do dwustu siedemdziesięciu stopni. Wyróżnia się samoistną niepalnością. Jeszcze, co wysoce ważne, stanowi o wiele lżejszy o metalu. Mała nasiąkliwość sprawia, że potrafi żyć wzięty w urządzeniach robiących w wilgotnym środowisku. Ważnym punktem, dla grup grających na wysokościach jest stan głowicy, uniemożliwiający przesuwania się przedmiotu. Po upadku wyhamowuje ruch obrotowy, co zapobiega spadaniu z pomostów czyli w głębi. Ergonomiczny, opływowy wygląd i antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że latarka idealnie leży w dłoni.