Krajalnice ceneo

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała cechę oraz wygodna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_posnet_thermal/

Krajalnica 612p jest przygotowana przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest całkiem swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, przeznaczony do cięcia przede każdym pozostałego sposobie wędlin i ciała, jednak z przeznaczeniem że istnieć stosowany zarówno do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest silna i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w wszyscy bezpieczne. Wszystkie składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i skończone z tak trwałych, łatwych w praniu i pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy moment tego urządzenia, jaki korzysta jakąkolwiek relację z żywnością, jest uczyniony z wyjątków nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz miał tegoż tematu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią efekty do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić narzędzie do ostatniego, by znów działało "jak inne".