Krajalnica opis

Krajalnica maga 612p to dobre akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Nadaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do ostrych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na utrzymanie jej w czystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi człowiek że zostać szybko wdrożony w następne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i możliwe do wystąpienia w złym okresie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować oraz nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w prostych cenach. Urządzenie podaje się z wielu elementów, które potrafią stać wyszczególnione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.