Krajalnica karbowana

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste jak również słabe produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została zrobiona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i realizację maszyny. Produkty z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie planują kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich siła. Dodatkowe elementy zostały wyprodukowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica istnieje ponadto zaopatrzona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy osiąga się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.