Krajalnica bizerba vs12d

Nie z dzisiaj wiadomo, że ktoś kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie motywują do skupu i obchodzi to także świeżej wędliny jak również doskonale zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający materiał jest chlubą i wizytówką sklepu, dla kupującego a jest potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszelkich starań aby zaspokoić potrzeby konsumenta.

sprzedawca mobilnyComarch ERP XL | Systemy ERP | POLKAS

 

Klienci szczególną wagę do stanu przywiązują podczas zakupów artykułów spożywczych, gdzie sposób ekspozycji oraz prezentacji produktu jest strategiczny pomysł na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi naprzeciw tym wskazaniom i planuje Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszystkie Państwa wymagania związane z krojeniem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi planami przy tworzeniu urządzeń jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co pozwala nam wyznaczać światowe standardy i prowadzić konkurencję. Niezależnie od moce bądź miękkości produktu, możecie Państwo być twardzi, że wyrób zostanie pokrojony równo, łatwo i dobrze. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru sile w sposobie spoczynku daje nas w gospodarki innowatorów w sferze budowy maszyn do cięcia. W zestaw swej oferty wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin również w budynku jak zaś we wszystkiego typu placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w wyjątkowy sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii a czasu służbie w wysokich zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne doskonale sprawdzą się w zakładach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii i dużych kuchniach. Krojenie i porcjowanie świeżych owoców jeszcze nie nie było naprawdę niskie.