Krajalnica bizerba vs12d

Nie z dzisiaj wiadomo, że ktoś kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie motywują do skupu i obchodzi to także świeżej wędliny jak również doskonale zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający materiał jest chlubą i wizytówką sklepu, dla kupującego a jest potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszelkich starań aby zaspokoić potrzeby konsumenta.

 

Klienci szczególną wagę do stanu przywiązują podczas zakupów artykułów spożywczych, gdzie sposób ekspozycji oraz prezentacji produktu jest strategiczny pomysł na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi naprzeciw tym wskazaniom i planuje Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszystkie Państwa wymagania związane z krojeniem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi planami przy tworzeniu urządzeń jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co pozwala nam wyznaczać światowe standardy i prowadzić konkurencję. Niezależnie od moce bądź miękkości produktu, możecie Państwo być twardzi, że wyrób zostanie pokrojony równo, łatwo i dobrze. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru sile w sposobie spoczynku daje nas w gospodarki innowatorów w sferze budowy maszyn do cięcia. W zestaw swej oferty wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin również w budynku jak zaś we wszystkiego typu placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w wyjątkowy sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii a czasu służbie w wysokich zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne doskonale sprawdzą się w zakładach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii i dużych kuchniach. Krojenie i porcjowanie świeżych owoców jeszcze nie nie było naprawdę niskie.