Krajalnica 612pt

Wszyscy lubimy urządzenia oraz organizacji, jakie w jakiś sposób wyręczają nas w praktyce, albo chociaż ułatwiają pracę. Jednym spośród takich urządzeń, które usprawnia pracę człowiekowi jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, iż jest wówczas konieczne urządzenie gastronomiczne, które stanowi obligatoryjne w wszelkiej placówce gastronomicznej, w każdym sklepie, a także w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie posiada takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, ponieważ nie jest takiej potrzebie, bo sklepy nieustannie polecają szeroką ofertę tych wyników. Więc bezcelowe byłoby przyjmowanie znacznej sum artykułów spożywczych, gdy toż było w porządkach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę sporej sumie konsumentów zgromadzonych w handlu. Pokroi wynik w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic przeznaczona jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za pomocą niej kroić produkty miękkie, jak również małej miękkości, i nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia klienta, gdyż zmiana grubości krojenia jest śmiała i szybka.

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w bliskiej budowie posiada ostrzarkę, która gwarantuje ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi towar w całe plastry o grubości do 16 milimetrów. Urządzenie jest użyteczne w obsłudze i wygodne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż czyni ona na myśli grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy mając z rączki dołączonej do stołu. Narzędzie stanowi wyjątkowo higieniczne i wyrozumiałe dla zdrowia, gdyż całe jego elementy, które komunikują się z krojoną żywnością zbudowane są ze pewni nierdzewnej. Co robi, że nie ma szans ku temu, by powstała rdza na stronach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są każde składniki krajalnicy, a więc ważna ją spokojnie myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Życiu jej w czystości sprzyja i szybka możliwość zdemontowania krajalnicy.