Kasa fiskalna sharp era457p

ghg411Zobacz opis w pdf

Sharp ER-A285P to główna kasa fiskalna marki sharp z ulepszoną klawiaturą kapselkową, jaka w własnym regionu zajmuje się bardzo ogromnym zainteresowanie. SHARP ER-A285P toż w chwili obecnej sama z najczystszych na zbycie kas fiskalnych z kopią elektroniczną, która poświęcona jest do supermarketów oraz firm usługowych o małym natężeniu ruchu. Kasa ta zajmuje się wielką popularnością przede ludziom w krótkich i średnich sklepach, pubach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, lub także w wielu różnych czynnikach usługowych, gdzie w dużo małym okresie trzeba wystawić ogromną zawartość paragonów. Danie wtedy ważna zakupić tutaj.
Największe wartości urządzenia
Najważniejszymi zaletami kasy fiskalnej sharp er-a285p jest elektroniczna kopia paragonów, bardzo małe wymiary, czytelny wyświetlacz operatora oraz bardzo odporna klawiatura, jaka będzie właściwie proponować przez znacznie długich lat użytkowania. Warto dodać także także o tym, że kasa er-a285p umożliwia podłączenie zarówno czytnika kodów kreskowych, jak również jednocześnie elektronicznej wagi. Urządzenie zbudowane jest z najskuteczniejszych jakościowo podzespołów otwartych na placu, dzięki czemu robi wszystkie standardy kontroli ISO9001.

Charakterystyka kasy fiskalnej:
– nowoczesny wyświetlacz operatora (graficzny, 6/10 wierszy)
– nowoczesny wyświetlacz klienta (10 cyfrowy, 10 mm wysokości)
– bardzo efektywny akumulator
– obsługa kodów wewnętrznych
– 2 dodatkowe klawisze AUTO, dzięki którym można zautomatyzować najważniejsze operacje
– możliwość przeliczania sumy biletu na waluty obce
– 12 grup handlowych i 8000 artykułów

Dodatkowe funkcje
Kasa fiskalna sharp er-a285p urządzona istnieje w bardzo wiele użytecznych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Samą z takich lokat istnieje okazja sprawdzania ceny danego produktu bez sprzedaży i możliwość przeliczania ceny na pewną spośród wielu dostępnych walut obcych. Kasa fiskalna sharp er-a285p ma także przydatne funkcje automatycznego szacowania się nowych kodów kreskowych podczas sprzedaży i kasowania nieużywanych kodów kreskowych. Z innych funkcjonalności warto dodać jeszcze o dodatkowej funkcji przypominania o obowiązkach podatnika takich jak np. informacje o kojarzącym się terminie przeglądu kasy, bądź same konieczności wykonania raportu finansowego dobowego/miesięcznego.
Artykuł zapisano na podstawie informacji zlokalizowanych na http://www.polkas.pl/