Kadra zarzadzajaca po niemiecku

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, będąc na nauce organizacje zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Prawe i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to kluczowe wyzwanie. Czerpanie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej wstęp do poszczególnych analiz i informacji zarządczych.

Zwykłym ludziom program dostarczać ma przyjazne narzędzie, pozwalające na efektywną rzecz na jakichś stanowiskach. Poprzez system sprzedaży jesteśmy szansa całościowo wdrożyć najnowsze lekarstwa na całe etapy w przedsiębiorstwie. Mając z zespołu jesteśmy alternatywę w system różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając z sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przechodząc na zarządzaniu. Poprzez szereg wielkich możliwości program zbiera się w dowolnego rodzaju sieciach sprzedaży, dopasowujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Świetnie zbiera się ponadto w lokalnych architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą będące elementy:

wysoki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego założeniem jest zarządzanie, zasób centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on ponad za jak najprawdziwsze wykorzystanie warunków prowadzenia kampanie gospodarczej.

Program posiada także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie jest dać kompleksową obsługę całych procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej jest jeszcze wiele wsparć dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla klientów, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.