Ekran dotykowy 5 cali

GASTRO POS jest programem, który idzie na mocną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak niezwykle prosty organizm na targu gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w praktyki kelnerom i tym tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich oraz czasochłonnych szkoleń, i bardzo funkcjonalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z daleką paletą funkcji, bardzo doskonale sprawdzi się w nie dopiero w ścisłym, pojedynczym lokalu, ale zarówno w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS jest bardzo sprawnym systemem, jaki uzyskamy na zbycie. W relacji od profilu lokalu, czy jest więc bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najzgodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak również zysku jaki generuje. W zależności od miejsca, można też ustalić widok opcji tak, żebym stanowił on przystosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest dojazd do pełnych możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do innych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z zespołami hotelowymi i akcesoriami do zadań specjalnych.