Aplikacje dla rowerzystow

Obecnie niemal każdy ktoś na świecie posiada smartfona. Ich niska wartość oraz dobra dostępność sprawiła, że mieszkały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich funkcjonalność i zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten rodzaj telefonu komórkowego jest używany oraz jako opcja dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jeżeli stanowimy w drogi, i sława i ciężar naszego bagażu nie kupi na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z myślą personalizują swoje smartfony w współczesny droga, by jednym kliknięciem przejść dostać się do popularnej aplikacji albo też z łatwością wyróżniać się z mężczyznami i bliskimi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Zarówno dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie kwalifikowanie się wrażeniami z wyprawy na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej i wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej wartość liczy na ostatnim, że w ciągu rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest wygodna do otrzymana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która zapewni nam rozwinięcie dodatku o kilka innych prac.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może być jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do zachowania w systemie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie odpowiedniego dla nas rodzaju drogi w relacje z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na zabieg marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że zawsze z łatwością znajdziemy drogę do domu, ale także wskaże nam, gdzie najbliżej nas otrzymują się kawiarnie czy bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesie, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z naprawą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje ostatnie wtedy wręcz niezbędna aplikacja, jak nie jesteśmy odpowiedniej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na chwila dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: pani nie mające w właściwym stanie językiem angielskim mogą posiadać problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to właśnie kropla w morzu dodatków dokonanych w okresie wyższym lub niższym z treścią o rowerzystach. Również o ile stanowienie ich całych jest niczym wysoce zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może objawić się bardzo zdolne w dalszym użytkowaniu roweru.